W reakcji na odejście Kuleszy, Jakubiak wyraził nadzieję na Twitterze, że jeszcze o nim usłyszymy. Oczekiwanie to odniósł także do Adama Andruszkiewicza, który wcześniej opuścił ruch Kukiz’15. Poseł określił obu byłych członków Kukiz’15 jako swoich „sejmowych synków” i ocenił, że „widocznie nie nadają się na wegetację”.

Do słów Jakubiaka odniósł się Kukiz, który napisał: „Marek! Idź za nimi, skoro im dobrze życzysz! Masz browary i układy w wojsku. Całe 30 tysięcy na kampanię w Warszawie wydałeś (czyli dwa razy mniej niż ja na ciebie w parlamentarnych) :-)”. Kukiz życzył ironicznie Jakubiakowi powodzenia. „Czuwaj, Żołnierzu Kuleszy i Andruszkiewicza :-)” – dodał polityk.

W kolejnym tweecie-odpowiedzi do Jakubiaka, Kukiz napisał: „Synek, znaczy jednego masz z Kornelem a drugiego z Korwinem. Pytanie – ty rodzisz czy zapładniasz te piękne istoty :-)” (pisownia oryginalna – PAP).

Kukiz w sobotę informował, że dostęp do jego konta ma wielu jego byłych współpracowników i to nie są jego słowa. Później stwierdził, że „piątkowa noc przejęła jego i jego konto”.

 

zródło: RMF FM / Patryk Michalski